Dzwonki hotelowe Savekey

 

W celu przekazania przez Gościa konkretnych informacji dla personelu w hotelach powszechnie używa się zawieszek na klamkę typu “Nie przeszkadzać“, “Proszę posprzątać pokój“. Papierowe zawieszki szybko ulegają zniszczeniu, spadają z klamek na których są zawieszana przez co personel hotelu nie wie, którego pokoju one dotyczą. Dodatkowo wyglądają one nieestetycznie i należy je często wymieniać na nowe.

Doskonałą alternatywą dla tego typu formy przekazywania próśb przez Gościa są oferowane przez nas dotykowe dzwonki SaveKey.

Zalety:

  • Wygodne przekazywanie informacji Gość -Personel
  • Podświetlenie ikon, dzięki czemu personel idąc po korytarzu wie, czego oczekuje Gość , w wersji online – komunikaty wyświetlane również na komputerze recepcji
  • Wyświetlone numery pokoi
  • Design
  • Zastąpienie papierowych zawieszek, które szybko ulegają zniszczeniu i wyglądają nieestetycznie

Opis:

  • Przekazywanie informacji z wnętrza pokoju: „Proszę posprzątać”, „Proszę poczekać”, „Proszę nie przeszkadzać”. Informacje wyświetlane na zewnątrz pokoju na panelu dzwonka i/lub w systemie on-line w komputerze w recepcji
  • System on-line – dwustronna komunikacja, np. recepcja zaznacza pokój do posprzątania – pojawia się na panelu dzwonka informacja, naciśnięcie przez pokojową przycisku wewnątrz pokoju powoduje ustawienie w recepcji statusu pokoju jako „posprzątany”
  • W przypadku naciśnięcia przez gościa „nie przeszkadzać” funkcja dzwonka zostaje wyłączona.
  • Wyświetlany numer pokoju na zewnętrznym panelu

System dzwonków składa się z panelu umieszczonego na zewnątrz pokoju oraz panelu w pokoju wraz z głośnikiem dzwonka.

Gość poprzez naciśnięcie wybranego komunikatu przekazuje swoje prośby które wyświetlają się w holu hotelu. Panele dzwonków są podświetlane dzięki czemu komunikaty widoczne są nawet w ciemności.

W przypadku naciśnięcia przez Gościa prośby “Nie przeszkadzać” zablokowana zostaje możliwość zadzwonienia do danego pokoju.

System dostępny jest w wersji off-line – tj. komunikaty widoczne są tylko w przypadku przejścia osoby z personelu po korytarzu.

Wersja on-line jest dużo bardziej rozbudowana, pozwala na przekazywanie informacji bezpośrednio do recepcji. Więcej informacji >>>

System ma kilka opcji wyglądu, istnieje możliwość wymiany ramek paneli na ramki dostępne w naszej ofercie.

 

Dzwonki hotelowe SaveKey – szklane panele

 

Dzwonki hotelowe SaveKey – w ramkach metalowych lub PCV

Dzwonki dostępne w różnych kolorach i rodzajach ramek.

Na zamówienie wykonujemy również panele w szklanych potrójnych ramkach w których znajduje się włącznik na kartę MiFare, wewnętrzny panel dzwonka hotelowego oraz panel do sterowania oświetleniem w pokoju.