Sterowanie ogrzewaniem

Steruj ogrzewaniem w sowim domu z poziomu telefonu. Nie musisz już wracać do zimnego domu – chwilę przed swoim powrotem ustaw dogodną dla Ciebie temperaturę!

W zależności od wybranej serii włączników dotykowych SaveKey użytkownik ma różne możliwości obsługi klimatyzacji w pomieszczeniu. Zainstalowanie aplikacji smartHome pozwala na zdalne ustawienie wartości temperatury, np. podwyższenie temperatury godzinę przed powrotem do domu.

W przypadku serii BASIC, gdzie nie wymagane jest okablowanie istnieje możliwość sterowania tj. piecem, klimatyzacją lub ogrzewaniem podłogowym.  Użytkownik może sterować pojedynczym urządzeniem.

Zastosowanie serii ADVANCED oraz PREMIUM pozwala na sterowanie piecem, klimatyzacją lub ogrzewaniem podłogowym za pośrednictwem różnych urządzeń, tj. np. tworząc scenę na włączniku oświetlania możemy zaprogramować go tak, aby scena „kolacja” ustawiała dane natężenie światła i konkretną temperaturę.

W swojej ofercie posiadamy dwa rodzaje termostatów:

 

 

Termostat dotykowy SaveKey do sterowania ogrzewaniem podłogowym i klimatyzacją

Termostat dostępny w serii SaveKey ADVANCED oraz ADVANCED Glass

Możliwe jest zdalne sterowanie za pomocą aplikacji USmartHome

Użytkownicy posiadający inne panele SaveKey mają możliwość tworzenia scen łączących funkcję termostatu z innymi takimi jak sterowanie roletami, oświetleniem itp.

Sprawdź w sklepie >>

 

 

 

 

 

Termostat Internetowy abiLine Comfort Wi-Fi

Możliwa zdalna obsługa aplikacją USmartHome

Użytkownik ma możliwość tworzenia scen, tj. zaprogramowania termostatu w taki sposób aby np. o godzinie 8:00 po wyjściu użytkowników
z domu temperatura spadła do określonego poziomu, a o godzinie 15:00 przed powrotem temperatura wzrosła do danego poziomu.

Umożliwia sterowanie:

• ogrzewaniem podłogowym elektrycznym
• ogrzewaniem podłogowym wodnym
• piecem gazowym
• klimatyzacją

Sprawdź w sklepie >>