Dom Modelowy z systemem SaveKey już otwarty!

W ubiegły piątek uczestniczyliśmy w uroczystym otwarciu Domu Modelowego na Osiedlu Wiosenny Zakątek w Zielonej Górze. Ideą domów na tym wyjątkowym osiedlu jest energooszczędność, ekologiczność oraz innowacyjność.

W tym 100 metrowym domu zamontowaliśmy 20 paneli dotykowych SaveKey do sterowania oświetleniem oraz roletami. W celu pokazania możliwych opcji zastosowaliśmy dwa rodzaje paneli różniących się komunikacją – S-BUSS oraz Zigbee. Aby pokazać odwiedzającym, że istnieje możliwość zmniejszenia liczby potrzebnych w domu włączników ,zastosowaliśmy panele łączące funkcję oświetlenia z funkcją sterowania roletami

Panel dotykowy umieszczony przy wejściu do łazienki posiada opcję sterowania gestem, machnięcie pozwala na zapalenie oświetlenia głównego oraz zasunięcie rolety.

W domu stworzyliśmy wiele scen, m.in. scena film po załączeniu której rolety w salonie zasunięte są w 50%, zapalają się dane punkty świetlne i włącza telewizor.

Dzięki aplikacji na urządzenia mobilne przyszli domownicy będą mogli sterować urządzeniami w domu z poziomu telefonu z dowolnego miejsca na świecie.

Każdy z paneli został spersonalizowany, tak, aby osoby odwiedzające dom mogły w prosty sposób posługiwać się systemem.

Dom Modelowy jest otwarty dla zainteresowanych, aby umówić się na prezentację należy skontaktować się z biurem nieruchomości obsługującym inwestycję.

Zachęcamy do obejrzenia reportażu dotyczącego inwestycji: