Dzwonki hotelowe SaveKey

Dzwonki hotelowe SaveKey charakteryzują się jakością wykonania, prostotą montażu i unikatowym designem, który sprawi, że Twój hotel wyróżni się na tle innych obiektów.

Dzwonki SaveKey oprócz funkcji dzwonka posiadają szereg dodatkowych funkcjonalności, takich jak przekazywanie informacji z wnętrza pokoju do hotelowego personelu. Dzięki wyświetlaniu numerów pokoi na panelu dzwonka, pełni on dodatkowo funkcję zastępując tradycyjne tabliczki z numerami.

System dzwonków składa się z panelu umieszczanego na zewnątrz pokoju oraz panelu wewnątrz , dzięki któremu gość może zaznaczyć swoje prośby takie jak “proszę posprzątać”, “proszę nie przeszkadzać”, “proszę poczekać”. Funkcje te zobrazowane są za pomocą ikon wyświetlanych na panelu, dzięki czemu korzystanie z nich jest bardzo uproszczone i niezależne od języka jaki posługuje się dana osoba.

Zaznaczenie informacji przez gościa “proszę posprzątać” – na panelu zewnętrznym podświetli się ikona dotycząca posprzątania. W wersji online informacja ta również pokaże się w programie w hotelowej recepcji.

Zaznaczenie “nie przeszkadzać” – w takim przypadku funkcja dzwonka  zostanie całkowicie wyłączona.

System dzwonków hotelowych SaveKey może działać zarówno w trybie offline jak i online.

Dzwonki SaveKey w trybie offline:

Możliwe jest zastosowanie dzwonków SaveKey w systemie offline. Taki system pozwala na przekazywanie informacji z wnętrza pokoju do panelu na zewnątrz. Dzwonki zastępują tabliczki z numerami pokoi oraz powszechne papierowe zawieszki.

System online:

Dwustronna komunikacja, np. recepcja zaznacza pokój do posprzątania – pojawia się na panelu dzwonka informacja, naciśnięcie przez pokojową przycisku wewnątrz pokoju powoduje ustawienie w recepcji statusu pokoju jako „posprzątany”. W przypadku naciśnięcia przez gościa „nie przeszkadzać” funkcja dzwonka zostaje wyłączona.

Dzwonki SaveKey występują w różnych wariantach zarówno odnośnie designu jak i połączenia.

Dzwonek hotelowy – wersja czarne szkło