FAQs

Informacje nt. SaveKey PREMIUM

System dotykowych włączników SaveKey PREMIUM – bezprzewodowy system niewymagający dedykowanej instalacji elektrycznej

Seria SaveKey PREMIUM to nowości oferowana przez producenta.

Seria ta różni się od pozostałych sposobem komunikacji między włącznikami. Włączniki dotykowe SaveKey PREMIUM komunikują się ze sobą bezprzewodowo, za pośrednictwem sieci Zigbee oraz przewodowo poprzez protokół RS-485. Dzięki . zastosowaniu serii SaveKey PREMIUM użytkownik ma możliwość sterowania budynkiem za pośrednictwem jednego urządzenia, tworzenia scen świetlnych oraz zdalnego sterowania z dowolnego miejsca na świecie (abiLine smartControl).

W serii SaveKey PREMIUM nie ma konieczności przygotowywania dedykowanej instalacji elektrycznej, tak jak to ma miejsce w przypadku serii SaveKey ADVANCED.

Dodatkowo użytkownik, który posiada już w swoim budynku urządzenia z serii SaveKey ADVANCED zyskuje możliwość rozbudowania obecnego systemu bez ingerencji w instalacje elektryczną.

W przypadku gdy chcemy zainstalować dodatkowy włącznik wystarczy zamontować włącznik z serii SaveKey PREMIUM, który będzie komunikował się z pozostałymi i nie zmieni funkcjonalności obecnego systemu.

Bezpośrednio do włącznika możemy podpiąć 4 źródła o obciążeniu max. 4A na klawisz. Za pomocą przycisku sceny możemy sterować do 250 źródeł oświetlenia.

Informacje nt. serii SaveKey ADVANCED

System dotykowych włączników SaveKey ADVANCED – system do nowej instalacji elektrycznej

Budujesz lub remontujesz mieszkanie, dom, biuro itp., jesteś na etapie tworzenia instalacji elektrycznej lub jeszcze możesz ją zmodyfikować.

Dodatkowo lubisz inteligentne rozwiązania, chciałbyś/chciałabyś mieć możliwość zdalnego sterowania urządzeniami, ustawiania temperatury przed przyjazdem do domu, włączenia danych punktów świetlnych bez konieczności wstawania z wygodnej sofy itp. Jeśli tak, system ADVANCED kierowany jest właśnie do Ciebie.

System włączników SaveKey ADVANCED umożliwia sterowanie oświetleniem, klimatyzacją oraz roletami.

Produkty z konceptu ADVANCED:

  • Włączniki dotykowe do sterowania oświetleniem
  • Włączniki dotykowe do sterowania roletami
  • Termostat

Możliwość rozbudowy systemu poprzez zastosowanie bramki SaveKey

Nie masz ograniczeń, możesz zarządzać wszystkimi urządzeniami na jednym wyświetlaczu.

Włączniki dotykowe SaveKey ADVANCED sterowane są za pomocą pilota SaveKey ADVANCED, aplikacji na smartfon, Twoimi gestami.

Każdy z paneli wymaga jedynie zasilania (L i N) oraz połączenia równoległego każdego z paneli skrętką dwużyłową. Następnie z panelu, przewodami fazowymi, należy wyjść na obwód oświetlenia i zamknąć obwód w punkcie neutralnym.

Panele tej serii są programowalne, co umożliwia indywidualne ustawienie ilości włączników i scen. Programowanie odbywa się za pomocą pilota serwisowego. Przy zamówieniu należy podać jedynie rodzaj podstawowej folii.

Instrukcje montażu i programowania znajdziesz TUTAJ.

Oczywiście, niezależnie od wybranego konceptu istnieje możliwość indywidualnego doboru ikon, napisów znajdujących się na wyświetlaczu.

Aby ułatwić Ci personalizowanie włącznika aktualnie pracujemy nad aplikacją, za pomocą której samodzielnie dobierzesz ikony, czy napisy. Tworzenie aplikacji jeszcze chwile potrwa, dlatego prosimy o wiadomość na: biuro@abiline.pl

Tak, masz możliwość ustawienia do 6 scen świetlnych na jednym wyświetlaczu.

Zapraszamy do zakupu włączników za pośrednictwem naszego sklepu internetowego www.abiline.pl.

Informacje nt. serii SaveKey BASIC

System włączników dotykowych SaveKey BASIC – system niewymagający przerabiania instalacji elektrycznej

Lubisz ciekawe rozwiązania, fascynują Cię nowinki technologiczne ale nie chcesz dokonywać gwałtownych zmian, remontów w swoim mieszkaniu, domu czy biurze. Jeśli tak, to koncept BASIC będzie dla Ciebie odpowiedni.

System włączników SaveKey BASIC umożliwia sterowanie oświetleniem, klimatyzacją oraz roletami.

Produkty z konceptu BASIC:

  • Włączniki dotykowe do sterowania oświetleniem
  • Włączniki dotykowe do sterowania roletami
  • Termostat

Ze względu na brak komunikacji między włącznikami w systemie BASIC, użytkownik może sterować włącznikiem w danym pomieszczeniu. Nie ma tu możliwości sterowania wszystkimi włącznikami z poziomu jednego urządzenia oraz zdalnego sterowania z dowolnego miejsca na świecie.

Włączniki dotykowe SaveKey BASIC sterowane są za pomocą pilota SaveKey BASIC.

Wystarczy zdjąć tradycyjny włącznik światła i w jego miejsce zamontować dotykowy włącznik SaveKey. Każdy z paneli wymaga jedynie zasilania (L i N). Następnie z panelu, przewodami fazowymi, należy wyjść na obwód oświetlenia.

Instrukcje montażu i programowania znajdziesz TUTAJ.

Bezpośrednio do włącznika możemy podpiąć 4 źródła o obciążeniu max. 4A na klawisz.

Istnieją również włączniki SaveKey BASIC o wyższym obciążeniu na klawisz oznaczane na końcu kodu literą “H”.

Ściemniacze dotykowe również dostępne są w opcji z wyższym obciążeniem. Zastosowanie tego typu ściemniacza pozwala na podłączenie źródeł o mocy 2*200 W lub 1*400W.

Oczywiście, niezależnie od wybranego konceptu istnieje możliwość indywidualnego doboru ikon, napisów znajdujących się na wyświetlaczu.

W celu skorzystania z opcji personalizacji poprosimy Cię o przesłanie do nas informacji, co miałoby się znaleźć na Twoim wyświetlaczu, nasz grafik Paweł przygotuje dla Ciebie projekt.

Aby ułatwić Ci personalizowanie włącznika aktualnie pracujemy nad aplikacją, za pomocą której samodzielnie dobierzesz ikony, czy napisy. Tworzenie aplikacji jeszcze chwile potrwa, dlatego prosimy o wiadomość na: biuro@abiline.pl

Niestety na włącznikach z serii BASIC nie ma możliwości ustawiania scen świetlnych.

Zapraszamy do zakupu włączników za pośrednictwem naszego sklepu internetowego www.abiline.pl