Jesteśmy na Targach Światło w Warszawie!

Dziś rozpoczęły się Targi Światło w Warszawie na których prezentujemy nasz system. W tegorocznej edycji targów występujemy również w roli Partnera Targów, dzięki czemu, razem z innymi firmami wyposażyliśmy Wnętrze Otwarte projektowane przez Panią Justynę Smolec.

We Wnętrzu Otwartym zamontowaliśmy włączniki SaveKey  zaprogramowane tak, aby możliwe było sterowanie roletami, oświetleniem oraz oknem znajdującym się na dachu stoiska. W celu zaprezentowania designu włączników zastosowaliśmy panele w ramkach pojedynczych, podwójnych oraz potrójnych zarówno szklanych jak i aluminiowych.

Obecni jesteśmy również tuż przy wejściu do targów, przy hali nr 4. Tu prezentujemy nasz system w postaci miniatury w pełni Zautomatyzowanego domku, w którym m.in. możemy oglądać podgląd z zamontowanej kamery na miniaturce telewizora, przesuwać zasłony na elektronicznym karniszu, rozsuwać zamontowaną suszarkę na pranie, pokazać, jak zachowa się system w przypadku wykrycia gazu (zastosowaliśmy czujkę gazu), otwierać drzwi wejściowe oraz garaż oraz oczywiście w pełni sterować oświetleniem zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz domku.

Jutro (czwartek) we Wnętrzu Otwartym przeprowadzimy prezentację dot. systemu SaveKey we wnętrzu, w piątek natomiast opowiemy o systemie SaveKey dla hoteli.

Każdy, kto chce zobaczyć jak działa nasz system oraz poznać jego duuuużeee możliwości powinien koniecznie przyjść na spotkanie z nami! Zapraszamy serdecznie! 🙂