Kontrola oświetlenia w hotelu

Włączniki dotykowe SaveKey pozwalają na zastąpienie nawet 4 tradycyjnych włączników oświetlenia w jeden panel. Funkcja scen umożliwia tworzenie sekwencji zdarzeń, jakie mają powstać po naciśnięciu danego klawisza. Sceny są programowalne i zależą od preferencji osoby, która projektuje kontrolę oświetlenia w pokojach.

Dzięki funkcji Master on/off możliwe jest wyłączenia całego oświetlenia w pokoju oraz w łazience z poziomu jednego włącznika znajdującego się np. przy łóżku.

W wersji online systemu automatyki hotelowej SaveKey osoba do tego uprawniona można zdalnie zarządzać oświetleniem w pokojach hotelowych, salach konferencyjnych, ciągach komunikacyjnych itd. Dzięki temu, jedno kliknięcie wygaszające dane oświetlenie pozwala na znaczne oszczędności energii elektrycznej.

Dzięki możliwości personalizacji włączników zawierającej ikony danych lamp, scen lub ich opisy korzystanie włączników jest bardzo proste i uniwersalne, niezależnie od języka jakim posługuje się dana osoba.

W przypadku zastosowania aplikacji mobilnej SaveKey gość hotelowy zyskuje również możliwość kontroli oświetlenia za pomocą tabletu.

W standardowym pokoju hotelowych z jedną łazienką najczęściej wystarczają 3 panele oświetlenia zlokalizowane przy wejściu, łóżku oraz przy łazience.

Włączniki dotykowe dostępne są w wielu opcjach kolorystycznych, dzięki czemu designem pasują do każdego wnętrza. Możliwe jest zastosowanie ramek wielokrotnych oraz ramki podwójnej obejmującej włącznik oświetlenia i gniazdo sieciowe.

 

Funkcje:

 • Możliwość ustawienia sceny na włączniku oświetlenia – przy naciśnięciu sceny „noc” zgaśnie całe oświetlenie, zasuną się zasłony, zmniejszy się temperatura
 • Ustawianie dowolnych scen łączących kontrolę oświetlenia/zasłon/temperatury
 • Funkcja Master – jednym przyciskiem wyłącz/włącz całe oświetlenie
 • Dowolna personalizacja wyświetlanych znaków – ikony, napisy
 • Włącznik jest programowalny – możliwość zmiany ilości obsługiwanych obwodów
 • Możliwość tworzenia włączników „mix” np. roleta + włącznik oświetlenia w jednym panelu
 • Duży wybór kolorów i rodzajów ramek z możliwością prostej wymiany
 • Bardzo prosty sposób programowania za pomocą pilota serwisowego
 • Włączniki oświetlenia są programowalne, oznacza to, że w każdej chwili można przeprogramować włączniki z danej serii na włączniki o większej/mniejszej ilości przycisków, np. mając włącznik jednokanałowy TN-L1 możemy przeprogramować go na włącznik czterokanałowy TN-L4
 • Wymagane serie produktów w systemie SaveKey4Hotels on-line:ADVANCED – seria przewodowa- Wymaga położenia skrętki między panelami. Opcje ramek – metalowe lub PCVADVANCED Glass – seria przewodowa różniąca się od w/w serii opcjami ramek – szklane czarne, białe lub szampańskie

  PREMIUM Zigbee – seria bezprzewodowa + przewodowa

   

  UWAGA! Możliwe jest łączenie paneli danej serii, np. w przypadku zastosowania serii ADVANCED a problemie z jednym przewodem uszkodzonym podczas instalacji możliwe jest zastosowanie jednego panelu PREMIUM Zigbee który będzie łączył się z pozostałymi panelami ADVANCED.