Kontrola zasłon/rolet w pokoju hotelowym

Panele do sterowania roletami / karniszami elektronicznymi oprócz standardowego zasuwania/ rozsuwania umożliwiają również tworzenie scen np. scena “noc” gaśnie całe oświetlenie w pokoju oraz zasuwają się rolety, temp. ustawia się na określonym poziomie. Scena jest aktywowana poprzez naciśnięcie danej ikony na panelu oświetlenia lub poprzez aplikacje. Sceny są jedynie przykładowe, możliwa jest ich dowolna konfiguracja.

System SaveKey4Hotels umożliwia również tworzenie zadań, np. budzik – gość za pomocą tabletu ustawia budzik, na godzinę 7 rano, o tej godzinie rolety same się otworzą.

Możliwość sterowania przez czujniki zewnętrzne, np. stacja pogodowa – automatyczne zasunięcie rolet w przypadku silnego wiatru lub po zmierzchu.

Sale konferencyjne

Panele do sterowania roletami są bardzo przydatne głównie w salach konferencyjnych, gdzie często, ze względu na oświetlenie montowane są rolety. W sali konferencyjnej możliwe jest tworzenie scen, których uruchomienie powoduje załączenie się wielu urządzeń, np. przy projekcji prezentacji załączenie sceny spowoduje zasłonięcie rolet na danym poziomie, włączenie danego oświetlenia , wysunięcie projektora oraz ustawienia odpowiedniej temperatury.