O nas

Oferujemy nowoczesne i unikatowe rozwiązania.

Naszym celem jest dostarczenie produktów, które uczynią Twoje życie bardziej komfortowym. Dzięki naszym produktom otaczać się będziesz unikatowym designem i nowoczesnością, którą szybko docenisz.

Produkty najwyższej jakości.

Stale poszerzamy soją wiedzę i ofertę. Na całym świecie poszukujemy aspiracji i produktów, które zmienią nasze życie. Jesteśmy zespołem młodych pasjonatów dla których Ty jesteś na w centrum a wokół Ciebie technologia, która może uczynić Twoje życie lepszym.

POZNAJ NAS

NASZA HISTORIA

1

O nas

Działamy od 2001 roku. Początkowo zajmowaliśmy się systemami bezpieczeństwa. Z czasem poszerzyliśmy swoją ofertę o nowe systemy i produkty dla różnych branż.Główną naszą działalność stanowi wyposażanie obiektów hotelowych, biur i domów w system automatyki budynkowej, systemy kontroli dostępu oraz inne artykuły wyposażenia wnętrz. Świadczymy również szereg usług związanych z montażem, instalacją i konfiguracją oferowanych przez nas systemów.

2

Nagrody

Możemy pochwalić się tytułem Mistrza Polski Systemów Alarmowych, otrzymaliśmy wyróżnienie za innowacyjność oraz I nagrodę Targów WorldHotel za innowacyjne produkty dla branży hotelarskiej – Recepcję samoobsługową.W roku 2017 otrzymaliśmy wyróżnienie Targów WorldHotel za system online dla hoteli SaveKey4Hotels.

3

Gdzie można nas znaleźć?

Adres rejestrowy naszej firmy w Polsce znajduje się w Plewiskach k.Poznania

Oddział  w Zielonej Górze – tu mieści się nasz dział handlowy i serwis, dlatego też jeśli chciałbyś nas odwiedzić zapraszamy do Zielonej Góry!

WYŁĄCZNY DYSTRYBUTOR
PRODUKTÓW SAVEKEY
W POLSCE

Dowiedz się więcej