Ramki do włączników SaveKey

Każde wnętrze jest inne, dlatego też stworzyliśmy szeroki wybór rodzajów i kolorów ramek do naszych włączników dotykowych, tak aby każdy  znalazł idealne rozwiązanie dla siebie.

Szklane, metalowe, aluminiowe, PCV, pojedyncze, podwójne czy potrójne? Białe, czarne, złote a może różowe? Zapoznaj się z oferowanymi przez nas opcjami!

Ramki do włączników SaveKey są elementem wymienialnym, dlatego jeśli znudzi Ci się ramka możesz w każdej chwili ją samodzielnie wymienić a tym samym odmienić wygląd swojego włącznika.

Włączniki dotykowe SaveKey - ramki szklane

 

Szkło – nowość, która okazała się prawdziwym HIT-em!

Podążając za trendami od początku tego roku poszerzyliśmy naszą ofertę o szklane włączniki dotykowe SaveKey. Szklane włączniki dotykowe dostępne są w trzech kolorach: czarnym, białym oraz szampańskim

 

 

 

 

 

Włączniki dotykowe SaveKey - ramki metalowe

 

Ramki metalowe – najczęstszy wybór naszych Klientów

Srebrna lub złota, szczotkowana lub lustrzana, wybór należy do Ciebie.

 

 

 

 

 

Włączniki dotykowe SaveKey - ramki PCV

 

 

 

 

 

 

 

Ramki z wysokiej jakości tworzywa PCV.

Szeroka paleta kolorów ramek PCV ucieszy każdego. Proponujemy ramki od bardziej stonowanych barw takich jak biała, czarna po wyrazisty róż czy błękit idealny do dziecięcych pokoików.

 

 

 

 

 

 

Włączniki dotykowe SaveKey - ramki aluminiowe

 

 

Aluminium.

Doskonałą alternatywą do szklanych włączników są włączniki w ramkach wykonanych z wysokiej jakości aluminium. Oferujemy ramki aluminiowe w kolorze czarnym, białym oraz szampańskim.