Witaj!

Stwórz z nami swój nowoczesny i komfortowy dom – opis systemu

Chciałbyś/chciałabyś w szybki sposób odmienić swoje pomieszczenie nadając mu unikatowy charakter? Jeśli tak to dobrze trafiłeś/trafiłaś!

Oferowany przez nas system włączników SaveKey to unikatowe rozwiązanie o niemalże nieograniczonych możliwościach.

Włączniki dotykowe SaveKey pozwalają na zastąpienie do 6 tradycyjnych włączników światła.

System włączników SaveKey może w każdej chwili zostać rozbudowany o dodatkowe włączniki. Istnieje również możliwość poszerzenia jego funkcjonalności o możliwość sterowania do 10 tysiącem urządzeń w domu za pośrednictwem aplikacji.

Czytaj więcej

Jak dobrać odpowiednią serię włączników SaveKey?

Włączniki SaveKey zostały podzielone na trzy serie w zależności od tego, jaką funkcjonalność chce osiągnąć użytkownik oraz jaką instalacje elektryczną posiada.

Najprostszym rozwiązaniem są włączniki serii SaveKey BASIC. Włączniki tej serii można zastosować bez konieczności dokonywania zmian w instalacji elektrycznej. Wystarczy zdjąć tradycyjny włącznik i zamienić go na dotykowy włącznik SaveKey BASIC. Opis serii >>

SaveKey ADVANCED to tzw. seria sieciowa włączników. Oznacza to, że zamontowane włączniki komunikują się miedzy sobą. Co nam to daje? Przede wszystkim możliwość tworzenia tzw. scen świetlnych tj. np. włączamy/wyłączamy całe/punktowe oświetlenie za pośrednictwem włącznika zamontowanego przy drzwiach wejściowych. Opis serii >>

Nowością jest seria SaveKey PREMIUM. Włączniki tej serii są bezprzewodowe, nie wymagają zmian w instalacji a jednocześnie posiadają wszystkie możliwe funkcje.  Opis serii >>

Czytaj więcej

abiLine smartControl – przejmij kontrolę nad urządzeniami w sowim domu z dowolnego miejsca na świecie

Przekształć swój telefon w uniwersalny pilot do sterowania niemal wszystkimi urządzeniami w domu.

abiLine smartControl to proste, bezprzewodowe rozwiązanie dzięki któremu będziesz mógł/mogła sterować do 10 tysiącem urządzeń.

Czytaj więcej

CHCESZ NAWIĄZAĆ Z NAMI WSPÓŁPRACĘ?

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Blog

Chcesz być na bieżąco z naszymi nowościami, interesują Cię nasze produkty, szukasz porad jak odmienić swoje mieszkanie? Zapraszamy do czytania naszego bloga!