Premium

System dotykowych włączników SaveKey PREMIUM– bezprzewodowy system niewymagający dedykowanej instalacji elektrycznej


Czym charakteryzuje się seria SaveKey PREMIUM ?

Seria SaveKey PREMIUM to nowości oferowana przez producenta.

Seria ta różni się od pozostałych sposobem komunikacji między włącznikami. Włączniki dotykowe SaveKey PREMIUM komunikują się ze sobą bezprzewodowo, za pośrednictwem sieci WI-FI. Dzięki zastosowaniu serii SaveKey PREMIUM użytkownik ma możliwość sterowania budynkiem za pośrednictwem jednego urządzenia, tworzenia scen świetlnych oraz zdalnego sterowania z dowolnego miejsca na świecie.

 

Czym różnie się seria SaveKey PREMIUM od serii SaveKey ADVANCED?

W serii SaveKey PREMIUM nie ma konieczności przygotowywania dedykowanej instalacji elektrycznej, tak jak to ma miejsce w przypadku serii SaveKey ADVANCED.

Dodatkowo użytkownik, który posiada już w swoim budynku urządzenia z serii SaveKey ADVANCED zyskuje możliwość rozbudowania obecnego systemu bez ingerencji w instalacje elektryczną.

W przypadku gdy chcemy zainstalować dodatkowy włącznik wystarczy zamontować włącznik z serii SaveKey PREMIUM, który będzie komunikował się z pozostałymi i nie zmieni funkcjonalności obecnego systemu.

 

ILE LAMP OBSŁUGUJE JEDEN WŁĄCZNIK SAVEKEY PREMIUM?

Bezpośrednio do włącznika możemy podpiąć 4 źródła o obciążeniu max. 4A na klawisz. Za pomocą przycisku sceny możemy sterować do 250 źródeł oświetlenia.