Rozwiązania dla hoteli

Prowadzisz hotel i chciałabyś/chciałabyś wyróżnić się na tle swojej konkurencji? Zastosowanie rozwiązań SaveKey4hotels to nie tylko doskonałe udogodnienie dla Twoich Gości ale również narzędzie, które pozwoli Ci na duże oszczędności energii elektrycznej.

System SaveKey4Hotels umożliwia scentralizowane zarządza nie urządzeniami w pokoju hotelowym oraz aktualizowanie na bieżąco statusu pokoju.

 

System otrzymał wyróżnienie na Targach

WorldHotel 2017 w kategorii Nowe Technologie w

 Zarządzaniu Hotelem

 

 

Elementy systemu:

Zalety systemu:

Monitorowanie w czasie rzeczywistym statusu pokoju z możliwością dokonywania zmian– system poinformuje recepcje o tym, czy Gość aktualnie przebywa w pokoju. Personel może sprawdzić status oświetlenia, klimatyzacji, rolet. Widzi również czy okna i drzwi w danym pokoju są zamknięte/otwarte.

Różne poziomy uprawnień dla personelu, np. Manager ma możliwość zdalnego sterowania urządzeniami w pokoju, np. wyłączenie/włączenie światła, pracownik niższego szczebla widzi status pokoju bez możliwości dokonywania zmian.

Przepływ informacji Gość – Personel w czasie rzeczywistym

Po naciśnięciu przez Gościa przycisku na panelu dzwonka typu „Proszę posprzątać pokój” na monitorze recepcji pojawia się komunikat który może zostać od razu przesłany do działu służb pięter. Komunikat ten widoczny jest również na panelu dzwonka umieszczonego na zewnątrz pokoju. Gość ma również możliwość przesłania takich informacji jak „Nie przeszkadzać”, „Proszę poczekać”. W przypadku naciśnięcia „nie przeszkadzać” zewnętrzny panel dzwonka zostaje zablokowany i wyłączona zostaje możliwość dzwonienia do danego pokoju.

Gość ma również możliwość zgłoszenia usterki powstałej w pokoju lub sygnału SOS w przypadku nagłej niebezpiecznej sytuacji. Informacje te pojawią się niezwłocznie na monitorze recepcji wraz z jasną informacją z którego pokoju pochodzą.

Aplikacja na smartfon

Dzięki pobraniu aplikacji na smartfon Gość ma możliwość sterowania oświetleniem, klimatyzacją, roletami, telewizorem, radiem z poziomu telefonu. Sterowanie może odbywać się również za pomocą tabletu znajdującego się w pokoju. Aplikacja daje również możliwość stworzenia własnych scen, np. budzik – o danej godzinie włączy się telewizor, rozsuną rolety, zapali się światło w danym pomieszczeniu. Sceny jak i ciąg zdarzeń z nich wynikający są dowolne.

Design

Panele dotykowe SaveKey charakteryzują się nowoczesnym designem pasującym do każdego rodzaju wnętrz. Panele mogą być szklane lub w ramce wykonanej ze stali nierdzewnej lub plastiku. Jeden panel oświetlenia SaveKey pozwala na zastąpienie do 6 tradycyjnych włączników światła. Panele dają możliwość tworzenia scen świetlnych w zależności od potrzeb.

Prosta instalacja i zarządzanie. Włączniki z danego pokoju tworzą odrębną sieć. Ustawienia pokoi mogą być kopiowane. System jest zgodny ze standardową siecią kat. 6- nie jest wymagane tworzenie odrębnej sieci.

 

Dzwonki hotelowe SaveKey – Komunikacja Gość – Personel

Dzwonki hotelowe SaveKey pozwalają na przesyłanie informacji od Gościa do Personelu. To doskonała alternatywa dla papierowych kartek wiszących na klamkach pokoi. Posiadamy systemy dzwonków:

  • offline -wiadomość od Gościa wyświetli się na panelu dzwonka przed pokojem
  • online – wiadomość od Gościa wyświetli się na panelu dzwonka przed pokojem oraz w programie zainstalowanym na komputerze w recepcji.
Dostępne komunikaty:
  • Nie przeszkadzać” – w przypadku takiej wiadomości funkcja dzwonienia do drzwi zostanie zablokowana
  • Proszę poczekać” – w przypadku gdy ktoś dzwoni do drzwi gość może wcisnąć przycisk z prośbą o poczekanie
  • Proszę posprzątać
  • Usterka
  • SOS

Włączniki światła na kartę MiFare

System sprawdzi, czy Gość przebywa w pokoju – czy karta jest we włączniku. Istnieje możliwość tworzenia scen, np. po włożeniu karty pojawi się tzw. scena powitalna – zapalą się dane punkty świetlne, włączy się telewizor z powitalnym komunikatem. Informacja o włożeniu karty pojawia się na komputerze w recepcji.

Personel w przypadku gdy karta jest włożona nie ma możliwości zdalnego ustawiania oświetlenia, czy klimatyzacji.

SPRAWDŹ OFERTĘ >>

 

SaveKey4Hotels z tabletem – system może zostać rozbudowany o tablet ze specjalnie przygotowaną aplikacją.

 

 

Zainteresował Cię nasz system? Skontaktuj się z nami a przygotujemy system szyty na miarę Twoich potrzeb!

 

Pola oznaczone symbolem * są wymagane.

Administratorem danych osobowych jest Abiline Polska sp. zo.o.sp.k., ul. Grunwaldzka 519A/2 62-064 Plewiska. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności.